منتظر فروش سیتروئن C4 پیکاسو مدل 2017 باشید

10 / 10
از 1 کاربر

طیف مدل های به روز شده C4 پیکاسو سیتروئن اواخر ماه جاری با قیمت پایه 19635 پوند به فروش خواهد رسید.

 این MPVدارای طراحی اصلاح شده و تکنولوژی به روز شده خواهد بود تا بتواند با رنو سینیک جدید رقابت کند.

هر دو مدل پنج سرنشین C4 پیکاسو و هفت سرنشین گرند C4 پیکاسو افزایش قیمت داشته اند و قیمت پایه هر کدام به ترتیب 1140 و 1740 پوند افزایش یافته است.

هر دوی این مدل ها دارای سپر جلوی نوین، قاب چراغ های مه شکن C شکل و جلوپنجره ای عریض تر به همراه نوارهای کرومی هستند که لوگوی سیتروئن را بیش از پیش به سمت گوشه ها می کشند. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب LED سه بعدی جدید و نشان نوین سیتروئن قرار گرفته است.

C4 پیکاسو دارای آپشن سقف دو رنگ مشکی جدید نیز هست در حالی که گرند پیکاسو هفت سرنشین دارای آپشن نقره ای جدید برای ریل های سقف نیز هست. مدل پنج سرنشین این خودرو با آپشن رینگ های آلیاژی 17 اینچی Mamba نیز عرضه می شود. گزینه های رنگ بدنه جدید این خودرو شامل آبی Lazuli، شنی و خاکستری Cumulusاست.

آپشن های داخلی جدید برای مدل های پیکاسو شامل روکش پارچه ای آبی، پشتی سر با محافظت مازاد، پخش کننده عطر، روکش چرم ناپا مشکی و کهربایی، چراغ مطالعه LEDو آفتاب گیرهای پشت است. هم چنین جدیدترین سیستم ناوبری سیتروئن و سیستم سرگرمی به همراه برخی تجهیزات ایمنی جدید در این خودرو ارائه می شود.

گزینه های نیرومحرکه جدیدی برای هر دوی این مدل ها ارائه می شود و گیربکس اتوماتیک شش سرعته اکنون برای مدل بنزینی 128 اسب بخاری PureTech ارائه می شود. هم چنین یک گزینه موتور بنزینی 108 اسب بخاری با گیربکس دستی شش سرعته نیز در C4پیکاسو پنج سرنشین ارائه می شود.

گروه بین الملل